Otrzymaliśmy zweryfikowane odznaki na podstawie opinii TrustMate
Odznaka: Klienci nas kochają
Odznaka: Zaufany Sklep Interentowy.
Odznaka: Gwiazda.
Odznaka: Pomocny Sklep Interentowy
Odznaka: Popularny
Odznaka: Wzór do naśladowania

Jeden z naszych flagowych produktów. Sztuka polędwicy wieprzowej uwędzona naturalnie dymem olchowym lub drzew owocowych. Polecamy. Do nabycia tylko w naszym sklepie internetowym oraz sklepach firmowych w Sokółce i Białymstoku.

Zdrowe, aromatycznie przyprawione, wędzone dymem olchowym. Do produkcji naszych wędlin nie używamy polepszaczy smaku, sztucznych aromatów i barwników, białek, substancji mięso-zastępczych i polepszających wiązanie wody, ani bardzo szkodliwego – preparatu dymu wędzarniczego. Wykonane z najlepszej jakości mięsa, według tradycyjnych staropolskich receptur. Mięso pozyskujemy od sprawdzonych lokalnych dostawców, następnie samodzielnie rozbieramy i porcjujemy. Z jednego kilograma surowego mięsa ok. 0,6-0,7kg gotowej wędliny. Nasze wędliny są dobre, porządne i zawierają „100% mięsa w mięsie”. Do tego są wytwarzane u nas – na Podlasiu.

DATA PRZYDATNOŚCI DO SPOŻYCIA: 22 DNI OD DATY PRODUKCJI

SKŁAD: POLĘDWICA WIEPRZOWA 96%, SÓL PEKLUJĄCA 3%, PRZYPRAWY 1% / MIĘSO WIEPRZOWE WĘDZONE

karta danych

Mięso
wieprzowe
Sposób obróbki
surowe
Ocena 
Joanna R. 2023-02-10

Pyszna swojska polędwica

Wędlinka zamawiana na święta - szybka realizacja, mięso dobrze (hermetyczni) zapakowane. Wszystko bardzo smaczne. Pierwsze zakupy ale na pewno nie ostatnie. Pozdrawiam

Ocena 
Justyna Cz. 2023-02-10

Prawdziwe wędliny

Jakość zawsze się obroni. Wędlina pyszna, świeża (!), bez zbędnych dodatków. Po spróbowaniu sklepowe tablice mendelejewa ciężko przechodzą przez gardło ;). Trochę się obawiałam zamawiać wędlinę przez internet, jak się okazało zupełnie niepotrzebnie. Wędlina była dobrze zabezpieczona do transportu i dotarła ekspresowo. Polecam, naprawdę warto!

Oceń produkt !

Polecamy również

8 produktów w tej kategorii
Produkty do porównania

Swojskie naturalne wędliny z podlasia – sklep internetowy online