Obsługą płatności w sklepie zajmuje się Tpay.com - zaufane płatności

Wśród klientów Tpay.com znajdują się takie marki jak MediaExpert, EuroRTVAGD, NEONET, STS.pl, KUBOTA czy Glodny.pl. Operator wdraża najpopularniejsze metody płatności, tworzy bezpieczne rozwiązania pomagające przedsiębiorcom i odbiorcom bezpiecznie płacić w internecie. Firma posiada ponad 10-letnie doświadczenie w branży, budując relacje biznesowe oparte na wspólnym celu - zwiększeniu konwersji.

Dyrektywa PSD 2

PSD2 to nowa dyrektywa unijna, która zastępuje PSD z 2007 roku. W Polsce wdrożenie dyrektywy nastąpi 14 września 2019 roku. PSD2 to sporo zmian w bankowości. To nowe możliwości dla fintechów, a także większy nacisk na kwestie bezpieczeństwa transakcji. Nowe regulacje wprowadzają SCA, czyli silne uwierzytelnienie którego celem jest zapewnienie wyższego poziomu wiarygodności i odporności na fraudy.

Szyfrowane połączenia

W Tpay wszystkie dane są przekazywane szyfrowanym połączeniem protokołem TLS zabezpieczonym certyfikatem Extended Validation, gwarantującym najwyższy poziom bezpieczeństwa i zaufania. Certyfikat został wystawiony przez renomowaną firmę Unizeto Technologies S.A.

Certyfikacja PCI DSS Level 1

Krajowy Integrator Płatności S.A. od 2012 roku dysponuje certyfikatem PCI DSS na najwyższym możliwym poziomie: Level 1 dla Service Providerów. Certyfikat ten jest potwierdzeniem spełniania rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze VISA i MasterCard do dostarczania płatności kartami.

Status Krajowej Instytucji Płatniczej

Spółka Krajowy Integrator Płatności S.A. posiada status Krajowej Instytucji Płatniczej i podlega pod nadzór Komisji Nadzoru Finansowego. Status Krajowej Instytucji Płatniczej jest potwierdzeniem świadczenia najwyższej jakości usług oraz najwyższych standardów bezpieczeństwa zapewnianych przez Krajowy Integrator Płatności S.A. Uzyskanie statusu wiąże się ze spełnieniem rygorystycznych wymogów i jest gwarancją satysfakcji z dokonywanych transakcji.

Coroczne badania Biegłego Rewidenta

Krajowy Integrator Płatności S.A. jako Spółka Akcyjna co roku badana jest przez niezależnego Biegłego Rewidenta, który kontroluje wszystkie dokumenty księgowo-finansowe Spółki. Biegły Rewident skrupulatnie analizując dokumentacje potwierdza, że księgi rachunkowe Spółki są prowadzone zgodnie z obowiązującymi przepisami dla Spółek Akcyjnych. Wszystkie sprawozdania za lata ubiegłe zostały przebadane i przedłożone przez Spółkę w ustawowym czasie w KRS.

Gwarancja najwyższej jakości

Krajowy Integrator Płatności SA został nagrodzony w największym konkursie jakościowym w Polsce – Najwyższa Jakość Quality International w kategorii QI SERVICES. Wyróżnienie otrzymał system Tpay - zapewniający kompleksową obsługę transakcji internetowych na najwyższym poziomie.

Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty – EPO

Po otrzymaniu i zaksięgowaniu płatności Tpay generuje potwierdzenie otrzymania wpłaty, tak zwane Elektroniczne Potwierdzenie Opłaty (EPO) wysyłane na adres email sprzedawcy i kupującego. Dzięki temu Odbiorca otrzymuje powiadomienie, że wpłata została dokonana i może zlecić jej wypłatę na konto bankowe, oraz zrealizować zamówienie od klienta pomimo faktu, iż nie posiada on jeszcze przekazanych środków fizycznie na własnym koncie bankowym.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Tpay przykłada ogromną wagę do kwestii zachowania prywatności swoich Klientów. Krajowy Integrator Płatności S.A. jako administrator danych, dba o bezpieczeństwo udostępnionych danych. Dane te są szczególnie chronione i zabezpieczone przed dostępem osób nieupoważnionych. Tpay posiada spisaną odpowiednią politykę i procedury bezpieczeństwa przechowywania i dostępu do danych osobowych zgodną z wymogami PUODO.

Produkty do porównania

Swojskie naturalne wędliny z podlasia – sklep internetowy online